مارکت ۲۰۲۰

قوانین و مقررات

هر گونه عضویت و خرید از سایت باید طبق قوانین و مقررات مربوطه و به منزله قبول و پذیرفتن شرایط زیر باشد.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های مارکت 2020 منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، مارکت 2020 تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش همه این قوانین و هر گونه تغییر در قوانین است.

عضویت

به منظور عضویت در سایت باید کاربر به قسمت عضویت سایت مراجعه کند و با تکمیل نام کاربری و ایمیل و رمز ورود و سایر اطلاعات اقدام به عضویت در سایت نماید.همچنین به منظور سهولت و تسریع انجام عضویت در سایت هنگام خرید محصول فرم عضویت نیز وجود دارد که کاربر می تواند از این طریق نیز اقدام‌ نماید.

کاربر باید اطلاعات وارد شده را به صورت صحیح وارد نماید همچنین در صورت فراموش کردن رمز عبور می تواند از طریق گزینه فراموش کردن رمز عبور و وارد کردن ایمیل خود نسبت به بازنشانی رمز عبور خود اقدام‌ نماید.

رعایت حریم شخصی

مارکت 2020 نسبت به اطلاعات خصوصی کاربران عضو شده احترام بسیار ویژه ای قائل است و متعهد می شود که از حریم شخصی و اطلاعات کاربران دفاع کند و آن ها را حفظ نماید و به هبچ وجه این اطلاعات را در اختیار سایر افراد یا سازمان‌ها نگذارد.

کلیه تصاویر‌، فایل ها، آموزش های مارکت 2020 جزو اموال این سایت محسوب می شود و هر گونه استفاده غیر مجاز و بدون اجازه از مدیریت ممنوع بوده و در صورت شناسایی فرد یا سازمان مطالبق قانون با آن ها رفتار شده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

فرایند خرید 

فرایند خرید محصولات از سایت مارکت 2020 به صورت اینترنتی و از طریق درگاه پرداخت و تنها به صورت دانلودی انجام‌ می گیرد که کاربر بنابر نیاز خود می تواند از یکی از این شیوه ها یا هر دو استفاده نماید و خرید خود را تکمیل کند.

خرید اشتراک ویژه 

کاربر با خرید اشتراک ویژه امکان دانلود تمامی محصولات دانلودی سایت را دارد و باید طبق مطالعه توضیحات هر یک از پلن ها اقدام به خرید نماید.

خرید تک فایل 

کاربر برای این منظور می تواند فایل مورد نظر خود را انتخاب و‌گزینه خرید تکی این محصول را بزند و محصول به سبد خرید اضافه خواهد شد سپس مشخصات خود را وارد کرده و از طریق پرداخت با درگاه بانکی نسبت به خرید محصول اقدام‌ نماید. بعد از خرید فایل دانلودی محصول در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.

بازگشت وجه 

مارکت 2020 تنها در صورتی ملزوم به بازگشت وجه خواهد بود که توضیحات محصول خریداری شده در صفحه محصول با فایل دانلودی مطابقت نداشته باشد . همچنین در صورتی که مشتری مهارت استفاده از محصول خریداری شده را ندارد یا صرفا نظرش فرق کرده است مارکت 2020 از بازگشت وجه معذور خواهد شد.

تمام محصولات در سایت قبل از بارگذاری تست شده و از کیفیت لازم برخوردار بوده و مطابق با توضیحات ذکر شده در صفحه محصول است و به شما اطمینان می دهیم‌ که محصول نهایی دانلود به دور از هر گونه فایل مخرب است.

پشتیبانی

با خرید هر یک از محصولات سایت مارکت 2020 از پشتیبانی  24 ساعته برخوردار خواهید شد.مارکت 2020 برای مشکلات دانلود فایل و یا هر گونه خرابی فایل پشتیبانی ارایه می دهد و وظیفه آموزش استفاده از فایل خریداری شده را به عهده ندارد در صورتی که مهارت کار با فایل را ندارید مسئولیت آن متوجه مارکت 2020  نخواهد شد.